SARIMSAKLI TUR

 • Sarımsaklı Tur  »  Tesis Bilgileri
 • Telefon-1
  :
  0 266 324 00 03
 • Mobil
  :
  0 549 310 31 10
 • Mobil 2
  :
  0 549 310 31 12
 • Web
  :
  www.sarimsaklitur.com.tr
(1126) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

SARIMSAKLI TUR

Sarımsaklı sahilleri ve denizinin keşfedildiği 1960’lı yılların başından bu yana bu bölgede yapılan turizm taşımacılıkta emeği geçen bir misyonun devamı olarak 2010 yılının başlarında kurulan şirketimiz, teknolojiyi ulaşımla birleştirmeyi amaçlamaktadır. Sarımsaklı Turizm, ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmada uyguladığı yapıcı yöntemlerle, alanındaki yükselişi hızlandırmış, tecrübeli ve titiz personeli ile Turizm sektörünün tüm alanlarında yeni bir hizmet anlayışını kazandırmayı hedeflemiştir.Bugünkü kurumsal kimliğini, profesyonel çalışma anlayışı, amatör ruhun heyecanı, dinamizm ve üstün teknolojik gelişmelerden almıştır.Taşımacılık alanlarında bu güne kadar verdiğimiz hizmetleri sadece yöresel anlamda değil daha profesyonel, daha teknolojik ve üstün hizmet anlayışı ile bütünleştirdik.

Misyonumuz, tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve şeffaflık öncelikli değerlerimizdir.Hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, onur, eşitlik, ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

Vizyonumuz, konusunda uzman yeniliklere açık genç ve dinamik bir kadroya sahip olan şirketimiz en son teknoloji ve yeni model (46-31-27-17 ve 6 kişilik VİP) araçlarla koşulsuz müşteri memnuniyeti esastır.

Kalite Politikamız, müşteri odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarına uygun olarak hareket etmeyi ve yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edindik.Yolculuklarınızdaki can ve mal güvenliğinizi ön planda tutarak araç sürücülerimizin periyodik olarak alınmaktadır.(SRC-2, SRC-4 ve PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME BELGESİ) Bu amaç ve hedeflere bağlı olarak; müşteri memnuniyeti ile can ve mal güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak başlıca amacımızdır.

Hedeflerimiz, can ve mal güvenliğini ön planda tutarak yolcu taşımacılığında mükemmele ulaşmak müşteri memnuniyetini sağlamak, tüm ilişkilerimizde saygılı, samimi ve içten bir yapı içerisinde olmak.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Kazdağı Turu
Mitolojik İda Dağı adı Kaz Dağlarına dönüşürken efsaneleri ve dogal güzellikleriyle, dağların eteklerinde yaşanası bir gün sizleri bekliyor...
Hasan Boğuldu (Sütüven Şelalesi), Kızılkeçili Beldesi , Tahtakuşlar Etnografya Müzesi , Pınarbaşı , Zeus Altarı , Adafepe Köyü ve Ören
Buluşma Yeri :Sarımsaklı PTT Önü
Hareket Saati: 08:45

Bozcaada Turu
Antik çağlardan beri Troya'nın kaderini paylaşan Bozcaada , farklı kültürlerin birlikte yaşadıgı mütevazi yerleşimine sizleri bekliyor.
Bozcaada Kalesi
Rum ve Türk mahalleleri
Hagia Paraskevi Manastırı
Ayazma Plajı ( Yaz mevsimi içinde burada yüzme molası verilebilmektedir.)
Rüzgar Gülleri

Selçuk, Şirince, Kuşadası Turu
Meryemana'da başlayan güne , Şirince ' nin huzurlu ortamından ayrılırken veda ediyoruz.
Meryemana ,
Efes Antik Kenti
İsabey Camii
Artemis Tapınağı
Kuşadası
Şirince
Ören yerleri giriş ücretleri gezimize katılan misafirlerimize aittir.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Kahramanlar Mah. Hürriyet Cad.No.4 SARIMSAKLI / AYVALIK


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: